facebook omroepvenray twitter omroepvenray linkedin omroepvenray instagram omroepvenray youtube omroepvenray
oktober 03, 2023
     
kijk live kijk live luister live

230404 oekraïne LHO MR 320x100px1

Boerenbruidspaar De Knöllekes

januari 24, 2023
Tom Koenen en Janneke Koenen-Bongers boerenbruidspaar.
 
Tom Koenen (van Gerrit van Lenie & Sef d’n melkboer en Gerrie van Grada en Louis van Vlakwater)
en
Janneke Koenen-Bongers (van Sraar van Truu & Thei Bongers uut d’n Boekend en van Fien van Hendrina & Lei Franssen van d’n Pastoer Ruttenstroat uut Venroy)
 
Tom en Janneke zijn in het dagelijks leven ook een stel. Samen met hun 2 dochters Sofie (10) en Evi (7) wonen ze aan de Sint Catharinastraat in Leunen.
Tom is al 16 jaar actief in de Telecom en IT bij PHC in Eindhoven. Daar is hij verantwoordelijk voor het aanvoeren van het buitendienst-team. Ook is hij druk met het voetbalteam van zijn dochters als trainer en leider.
Janneke zorgt voor de zieke mensen in ’t Maasziekenhuis in Boxmeer. In haar vrije tijd is ze altijd creatief bezig in hun oude boerderij, die zijn ze al 2 jaar aan het verbouwen.
Na 2 jaar konden ze eindelijk laten zien dat ze het nieuwe boerenbruidspaar zijn. En wat was het een mooi feestje tijdens het liedjesfestijn, dat wordt nog wat met de carnaval. Dit feest gaan ze samen vieren met het hele gezelschap.

Aanvullende informatie

  • Bron foto: CV 't Knolleke
  • Bron artikel: CV 't Knolleke
  • Datum: dinsdag 24 januari 2023

Wij kunnen een steuntje in de rug gebruiken, wil jij ons helpen?


Met SponsorKliks kan je een financiële bijdrage leveren aan Omroep Venray zonder dat het jou een cent extra kost! 

Bestel online een gerecht naar keuze bij bijvoorbeeld Thuisbezorgd en Omroep Venray ontvangt hiervoor geld in de clubkas. Ook doen grote webwinkels als Bol, Coolblue, Booking en Expedia mee. Een percentage van het aankoopbedrag gaat naar ons.

Mee doen kost je nogmaals...niets!

SponsorKliks, gratis sponsoren!