facebook omroepvenray twitter omroepvenray linkedin omroepvenray instagram omroepvenray youtube omroepvenray
januari 29, 2023
     
kijk live kijk live luister live

Maandelijkse Jongerenmis in Paterskerk

december 04, 2022

Elke maand vindt er in de Paterskerk een Jongerenmis plaats, voor iedereen die “jong van harte” is.

Geplande data zijn: 18 december, 29 januari en 26 februari, telkens om 11.00 uur.

Eucharistievieren is God dankzeggen en Jezus ontmoeten! Dat doen we door eerbiedig de liturgie van de Kerk te vieren. Biddend en zingend met goed gekozen liederen die onze beleving versterken, openen wij ons voor Gods liefde. Vanwege de verschillende nationaliteiten in onze parochie zingen we Engels- en Nederlandstalige liederen. Na afloop is er gelegenheid tot ontmoeting in de parochiezaal. Het geheel wordt gedragen door pastoor Martinus en Arthur Gerritzen en de jongerengroepen van onze parochies. De muzikale (bege)leiding en de zang ligt in de handen van Arthur Gerritzen en Rick van den Ham.

Eenieder is welkom.

Aanvullende informatie

  • Bron foto: Archief Omroep Venray
  • Bron artikel: Deken Ed Smeets
  • Datum: zondag 04 december 2022