Tijdens het prinsenbal op zaterdag 22 november is Prins Stef d’n Urste (Stef Poels) uitgeroepen tot Prins van de Knöllekes uit Leunen met zijn Adjudanten Jop Koonings en Bart Hendriks.
Stef is de opvolger van Prins Eric d’n Urste (Eric Holtackers) die opgenomen werd bij de APK van ’t Knölleke.
De 24-jarige Stef Poels woont op de Pascherhof samen met zijn vader, moeder en zijn zus Iris. Stef werkt als onderhoudsmonteur bij Nelipak in Venray en is een echte carnavalsvierder.
Zijn vrije tijd brengt hij graag door met vrienden, het liefst met een biertje in de keet of de kroeg. Daarnaast is hij leider van Leunen 3, wat elke zondag garant staat voor een hoop plezier.
Ook zijn vriendengroep V.C. de Trekvogels speelt een grote rol in zijn leven. Wat ooit begon tijdens avonden pimpelen, groeide uit tot het bouwen van hun eigen carnavalswagen. Met veel avonden klussen, gelach en gezelligheid zetten ze elk jaar weer iets neer waar ze trots op mogen zijn.
Adjudant Bart is 23 jaar en werkt als loonwerker bij Fa. Jakobs in Geijsteren. Samen met zijn vriendin Lynn houdt hij van carnaval vieren. In zijn vrije tijd is hij vaak bij de keet of bezig met bomen zagen en kloven, en op zondag voetbalt hij bij Leunen 3, waar de ochtenden soms zwaar zijn, maar de bal toch altijd rolt.
Adjudant Jop is 23 jaar en studeert tegenwoordig in Eindhoven. Daarnaast werkt hij als automatiseringsanalist bij Equipe Zorgbedrijven. Hij is coach van Leunen 4 en brengt veel tijd door met zijn vrienden, van voetbalwedstrijden tot gezellige momenten in de keet. Hij geniet van alles wat met sport en samen zijn te maken heeft
Tussen de 11e van de 11e en de vastelaovend zit Stef niet stil. Hij maakt deel uit van XxNX. Het hele jaar door komen de grappigste filmpjes binnen, die tijdens de zittingsavonden altijd goed zijn voor een lach. Verder is Stef sinds vorig jaar betrokken bij de organisatie van Bierfest, een gezellige groep mannen die er samen een knalfeest van weten te maken.
Prins Stef zijn leus luidt:
Weej schrieēwe 't van de dake, laot vastelaovend rake!
Op Carnavalszaterdag 14 februari 2026 van 19.11 tot 21.11 uur vindt de receptie ter ere van Prins Stef d’n Urste en zijn Adjudanten Jop en Bart plaats in het Knollehuus (De Baank).


