SV Venray 10 heeft op indrukwekkende wijze het kampioenschap behaald met een overtuigende 12-2 overwinning. Vanaf de eerste minuut liet het team zien de sterkste ploeg van de competitie te zijn. Het elftal bleef de gehele wedstrijd dominant spelen en bekroonde daarmee een fantastisch seizoen waarin het vanaf de eerste speelronde bovenaan stond.
Binnen het team waren er afgelopen zondag mooie uitblinkers met sterke optredens van Stef Jeucken, Tim Philipsen, Joey Arts, Stef van Berlo, Daan Leenen, Fenne Prop en Daan Hendriks. Maar uiteindelijk was het vooral een prestatie van het complete team, gesteund door een geweldig publiek langs de lijn.
Ook wisselkeeper Bram Soest kreeg volop aandacht. Daarnaast mocht Davy Janssen invallen als keeper en hij liet zich direct zien met enkele knappe reddingen. In de wandelgangen wordt hij inmiddels al gekscherend “de Hans van Breukelen van Venray” genoemd.
Na afloop volgde een feestelijke rondrit op de platte kar door Venray, waarna het kampioensfeest werd voortgezet in het café samen met familie, vrienden en supporters.
Trainers Karel en Jan kunnen met trots terugkijken op een prachtig seizoen dat werd afgesloten met een dik verdiend kampioenschap.


