Productiebedrijf Kersten in Wanssum zet op zondag 22 maart de deuren open voor het grote publiek tijdens de Dag van de Maakindustrie, een open bedrijven dag voor productiebedrijven in Zuid-Oost Nederland.
Het is voor inwoners een unieke kans om binnen te kijken bij het bedrijf dat éénmalig geopend is en haar productieprocessen laten zien.
Kersten is specialist in buigtechnologie en kan allerlei formaten staal en aluminium in gebogen vormen leveren. Hun producten worden onder meer toegepast door architecten over de hele wereld die daarmee bijzondere gebouwen creëren, windmolenparken en treinstellen. Recent heeft Kersten haar eigen gloednieuwe kantoorgebouw in gebruik genomen dat nu voor één keer voor iedereen te bewonderen is.
Kersten is zondag 22 maart gratis toegankelijk van 11.00 tot 15.30 uur. Meer informatie is te vinden op de website www.dagvandemaakindustrie.nl <http://www.dagvandemaakindustrie.nl>.



