facebook omroepvenray twitter omroepvenray linkedin omroepvenray instagram omroepvenray youtube omroepvenray
december 24, 2025
    whatsapp groen omroepvenray
Gemist kijk live luister live

Gemeente maakt ruimte voor bedrijven in Wanssum

december 24, 2025

Het college van B&W van Venray wil in Wanssum een nieuw bedrijventerrein realiseren van 7 hectare. Het gaat om het terrein aan de oostzijde van het bestaande haven– en industrieterrein in Wanssum, aan de Brugstraat en de Driestraat. Om het bedrijventerrein te realiseren is een wijziging van het omgevingsplan nodig.

Op het bedrijventerrein komen kavels vanaf 3.000 vierkante meter. Deze zijn vooral bedoeld voor bedrijven in Wanssum die graag willen uitbreiden. Wethouder Wim de Schryver: “De haven in Wanssum vervult een cruciale logistieke functie en is ontzettend belangrijk voor de economische ontwikkeling van Venray, de regio en de provincie. Met het nieuwe bedrijventerrein geven we de economie een impuls. Het terrein komt op een gunstige plek. De nieuw aangelegde wegen en de rondweg zorgen voor een goede bereikbaarheid en een vlotte doorstroming van het verkeer.”

Reageren
De procedure voor wijziging van het omgevingsplan is gestart. Het ontwerpplan ligt vanaf 29 december 2025 ter inzage en is digitaal te raadplegen via de gemeentelijke website en op www.ruimtelijkeplannen.nl. Inwoners en belanghebbenden kunnen dan hun reactie of zienswijze indienen. Daarna neemt de gemeenteraad een definitief besluit over het omgevingsplan.

Aanvullende informatie

  • Maker: Wim van Bracht/Omroep Venray
  • Bron artikel: Persdesk gemeente Venray
  • Bron foto: Archief Omroep Venray
Gepubliceerd in Nieuws