facebook omroepvenray twitter omroepvenray linkedin omroepvenray instagram omroepvenray youtube omroepvenray
november 22, 2025
    whatsapp groen omroepvenray
Gemist kijk live luister live

Vrouw gewond bij ongeval Ysselsteyn

november 22, 2025

Forse schade bij ongeval op N277: lantaarnpaal uit de grond gereden, kruising deels geblokkeerd

Ysselsteyn / Midden-Peelweg (N277), 22 november 2025 – Op de provinciale weg N277, ter hoogte van de kruising Midden-Peelweg met de Paardenkopweg (bij Ysselsteyn ), heeft zich vanmiddag een ernstig verkeersongeval voorgedaan. Bij het ongeval is een lantaarnpaal met hoge snelheid uit de grond gereden, waardoor deze omver ligt. Hierdoor is de kruising deels geblokkeerd en ondervindt het verkeer hinder.

Er was een hond in de betrokken auto, die gelukkig ongedeerd is gebleven, maar wel flink geschrokken. Een ambulance is gealarmeerd om een vrouwelijke inzittende van de auto te controleren op verwondingen. Over haar toestand is vooralsnog niets definitiefs bekend.
Zij is na controle per ambulance naar het ziekenhuis gebracht.

De weg is op dit moment nog niet volledig vrij — de kruising is nog deels afgesloten terwijl hulpdiensten en bergingsdiensten ter plaatse zijn. Auto’s worden afgesleept.

Volgens eerste meldingen was er ten tijde van het ongeluk een laagstaande zon. Mogelijk heeft dit invloed gehad op het incident.

De wegbeheerder zal de lantaarnpaal veilig stellen.

Aanvullende informatie

  • Maker: Geert Arts Omroep Venray
  • Bron artikel: Edward Media
  • Bron foto: Edward Media
Gepubliceerd in Nieuws