facebook omroepvenray twitter omroepvenray linkedin omroepvenray instagram omroepvenray youtube omroepvenray
oktober 10, 2026
  whatsapp groen omroepvenray
Gemist kijk live luister live

kapelletje in Leunen wordt herbouwd

september 21, 2026

Aan de Veulenseweg in Leunen is gestart met de herbouw van de Barbara- en Antoniuskapel. Het kapelletje werd eind oktober 2025 volledig verwoest bij een eenzijdig ongeval.

Vrijwilligers van Stichting Kruisen en Kapellen zijn inmiddels begonnen met de werkzaamheden. Daarbij wordt zoveel mogelijk gebruikgemaakt van de originele stenen en onderdelen die na het ongeval zijn veiliggesteld.

De gemeente Venray neemt de kosten van de herbouw voor haar rekening. Tijdens de werkzaamheden zijn er verkeersmaatregelen op de Veulenseweg. Ter plaatse geldt tijdelijk een maximumsnelheid van 30 kilometer per uur.

Aanvullende informatie

  • Maker: Marielle
  • Bron artikel: Edward media
  • Bron foto: Edward media
Gepubliceerd in Nieuws