Van zaterdag 4 tot en met zondag 12 juli werken ProRail en Swietelsky aan het spoor op de Maaslijn. Hierdoor rijden er geen treinen tussen Venlo en Nijmegen. Er worden bussen ingezet. Reizigers dienen rekening te houden met een langere reistijd. Bestaande aansluitingen kunnen niet gegarandeerd worden.
RS11 Venlo - Nijmegen
Van zaterdag 4 tot en met zondag 12 juli rijden er geen treinen tussen Venlo en Nijmegen. Reizigers kunnen gebruikmaken van stopbussen tussen Venlo en Nijmegen en van snelbussen tussen Venray en Nijmegen (via Nijmegen-Heijendaal en Boxmeer).
Reizen met treinvervangend vervoer
Voor de treinvervangende bussen is een geldig vervoerbewijs verplicht. In verband met de inrichting van de bus is het niet mogelijk om een fiets mee te nemen.
Reist de reiziger met een rolstoel of scootmobiel? Dan bieden we speciaal voor deze reiziger een taxiservice aan tijdens buitendienststellingen. Dit omdat de treinvervangende bussen niet zijn ingericht op onder andere een rolstoel of scootmobiel. Kijk voor meer informatie op arriva.nl/reizenmetbeperking
Langere reistijd
Reizigers moeten rekening houden met een langere reistijd. Bestaande aansluitingen kunnen niet gegarandeerd worden. De dienstregeling van het vervangende busvervoer vind je op de website van Arriva. De hele reis, van deur tot deur, kan vooraf worden gepland, geboekt en betaald via www.arriva.nl. Hulp of advies nodig? Bezoek dan ons Arriva OV Servicepunt in Heerlen.
Informatie voor reizigers
Arriva informeert reizigers over de gevolgen van deze werkzaamheden voor hun treinrit via de informatieschermen in de treinen, via de website van Arriva, via posters op de stations en via berichten op social media.


