- Voorpagina
- Nieuws
- Sport
- Radio
- Frequenties
- Luisteren via internet
- Programmering
- Programma's A-P
- Programma's R-Z
- Raadsvergadering
- Ratjetoe
- Retourtje Venray
- Rock 'n' Roll All Flavors
- 't Roojse Huus
- Rond de Tafel
- Schlager Jukebox
- Sta op met Freek
- Tempo Dulu
- The Classic Rock Experience
- Time Switch
- Total Dance
- Total Dance in the Mix
- Varia
- Vastelaovend Same
- Venradio
- Venray Vandaag
- Volksmusik mit Schwung
- Waar Zijn de Troubadours Gebleven?
- Wette nog?
- Wie Kent... Nico Niet?
- Presentatoren A-L
- Presentatoren M-Z
- 90.2 Idee!
- Playlist
- Feliciteer iemand!
- WebTV
- Over ons
- Adverteren
- Pers
- Contact
Podiumplaats op NK Atletiek junioren voor Olle van den Boom
Bij het Nederlands Kampioenschap Atletiek voor junioren in Apeldoorn veroverde de 15 jarige ATV Venray atleet Olle van den Boom op zondag 22 januari de derde plaats op de 800 meter.
Tijdens een spannende wedstrijd waarbij een groep van 8 best geplaatste jongeren tegelijk startten wist van den Boom zich in de laatste 50 meter naar een derde plaats te lopen. Met een tijd van 2 minuut 10 en 47 honderdste seconde (2:10,47) eindigde hij 0,9 seconden na nummer twee. De eerste prijs werd gewonnen met een tijd van 2:07,68 door Djurre Hoeksema uit Assen.
Olle is al enkele jaren actief binnen de atletiek en triatlon vereniging van Venray. Onlangs werd hij 4eop het Nederlands kampioenschap veldloop in Tilburg. Dat zijn talent niet alleen bij het hardlopen ligt dat blijkt. Om op latere leeftijd mee te kunnen komen in de meerkamp wil hij zich verder ontwikkelen in speerwerpen, hoogspringen en polsstok springen.
Behalve de 800 meter deed Olle tijdens het NK ook mee aan kogelstoten. Met een kogel van 4 kilo wierp hij een persoonlijk record van 11 meter 58. Hiermee neemt hij een verdienstelijke 5 de plaats in op de Nederlandse ranglijst.
Beide prestaties zijn een verbetering van het clubrecord.
foto: ATV Venray
Bron:
ATV Venray 



