Tricolores blijven steken op bloedeloze remise!

Tricolores blijven steken op bloedeloze remise!

De laatste wedstrijd voor de winterstop moesten de mannen van SVOC`01 afreizen naar het noordelijkste puntje van de provincie. Vanaf het begin was het duidelijk dat de thuisploeg de punten niet cadeau zou doen. Dit kwam vooral tot uiting doordat de geel/zwarten ver inzakten bij balbezit van de gasten en het op hun helft erg druk was.

De ruimtes waren klein en er werd fel verdedigd, waardoor het moeilijk was in de eerste 25 minuten om tot grote kansen te komen. De thuisploeg leek wat feller waardoor vaak de tweede bal te vaak voor hun was. SVOC`01 maakte het spel, zonder al te grote kansen te creëren, en Astrantia loerde op de counter.

Na een klein half uur kwam Marthijn Coppers net tekort op een voorzet van Pascal Marcelis over rechts. In de tegenaanval kwamen de tricolores goed weg toen een grote kans voorlangs werd geschoten. Vijf minuten later zag Maikel Wismans een goed schot gepareerd door de keeper en vlak voor rust miste Tijs Loonen het doel op een haar na een goede actie.

De tweede helft ongeveer eenzelfde spelbeeld maar door slordigheden aan SVOC`01`s zijde ook de nodige kansen voor Astrantia. De eerste kansjes waren voor Marthijn Coppers maar hij zag beide keren zijn schot geblokt. Na een dik uur een grote kans voor Astrantia, maar doelman Mikey Ellery hield zijn doel schoon.

De thuisploeg bleef georganiseerd en met veel man verdedigen en SVOC`01 gooide de bal net iets te snel voor de pot in de hoop dat deze goed zou vallen. De laatste 10 minuten kansen aan beide kanten. Tom Strijbos zag zijn schot echter gepakt door de goalie en Maikel Wismans zag zijn mooie lob door een verdediger nog van de lijn gehaald.

De laatste aanvallen waren voor Astrantia maar Mikey Ellery hield de nul waardoor de wedstrijd eindigde met dezelfde stand als dat ie begon. SVOC`01 maakte het spel maar slaagde er niet in om de geel/zwarte muur te slechten.

Verslag: Bart Emonts