- Voorpagina
- Nieuws
- Sport
- Radio
- Frequenties
- Luisteren via internet
- Programmering
- Programma's A-P
- Programma's R-Z
- Raadsvergadering
- Ratjetoe
- Retourtje Venray
- Rock 'n' Roll All Flavors
- 't Roojse Huus
- Rond de Tafel
- Schlager Jukebox
- Sta op met Freek
- Tempo Dulu
- The Classic Rock Experience
- Time Switch
- Total Dance
- Total Dance in the Mix
- Varia
- Vastelaovend Same
- Venradio
- Venray Vandaag
- Volksmusik mit Schwung
- Waar Zijn de Troubadours Gebleven?
- Wette nog?
- Wie Kent... Nico Niet?
- Presentatoren A-L
- Presentatoren M-Z
- 90.2 Idee!
- Playlist
- Feliciteer iemand!
- WebTV
- Over ons
- Adverteren
- Pers
- Contact
Zusjes Janssen pakken Promotie en Kwalificatie NK 2011 Majorette
Het Bondsconcours voor Majorettes, afgelopen zondag 26 juni in Bakel , is voor de zusjes Cynthia en Melloney Janssen uit Wanssum (zie foto) een groot succes geworden. Niet alleen promoveerden de dames van de klasse Junior Basis naar Junior Midden, maar behaalde de tweeling ook een startbewijs voor het Nederlands Kampioenschap welke op 3 december 2011 gehouden zal worden in Almere.
Met hun dans, op de muziek van de filmmusical “Footloose”, dansten ze 70,1 punten bij elkaar. Een geweldig resultaat want het was pas voor de derde keer dat de dames deze nieuwe dans aan de jury lieten zien. Op de landelijke ranking voor dit NK staan ze nu op een mooie 2e plaats. Progressie zit er voor de dames nog genoeg in tot december, want er kan nog enkele maanden aan de dans gewerkt worden. Voorafgaand aan het NK zullen deze majorettes uit Wanssum hun kunsten eerst nog laten zien op het Limburgs Kampioenschap, dat gehouden wordt op 27 november 2011 in Meijel.
Voor het andere duo uit Wanssum, Danique Janssen en Fabiënne Kremers, was het ook een mooie zondag. Na het Bondsconcours voor de Junioren en Senioren volgde de Next Generation Cup. Deze wedstrijd werd door de Brabantse – en Limburgse Bond gezamenlijk georganiseerd, en diende ervoor om jong talent te laten proeven aan de wedstrijden.
Danique en Fabiënne behaalde op de NGC een mooie 7e plaats met 240 punten. Deze wedstrijd telde niet officieel mee voor de ranking van het NK. Fabiënne viel op deze dag toch nog in de prijzen. In een “Toss”- wedstrijd tussen meer dan honderd majorettes liet ze de baton bij diverse verplichte figuren als enigste niet vallen.




