Milieufederatie Limburg spant kort geding aan tegen burgemeester Waals

Burgemeester Jos Waals (CDA) van Venray heeft een vergunning verleend voor internationale stockcarraces op 26 en 27 september op het circuit De Peel. De Milieufederatie Limburg is woedend en spreekt in een reactie van een grof schandaal.

Enkele maanden geleden vernietigde de Raad van State de milieuvergunning en het bestemmingsplan voor het racecircuit in Venray. „Waals lapt blijkbaar de hoogste rechter aan zijn laars”, zegt Toine Wuts van de Milieufederatie, die een kort geding tegen de burgemeester aankondigt.

De aanvraag door ondernemer Harry Maessen voor een World Cup wedstrijd is volgens Waals niet in strijd met de openbare orde en veiligheid. Volgens de burgemeester staat de vergunning los van wat de Raad van State over het circuit bepaalde.

Bron: 
De Telegraaf

Reacties

Beste lezers

Eindelijk is er iemand die openbaar laat blijken dat de milieu mensen niet moeten denken dat ze altijd alles zomaar ten gronde kunnen richten.
De auto en motersport in Venraij wordt gewoon door die mensen kapot gemaakt,terwijl duizende mensen zitten te wachten op de dag dat de baan weer ohen gaat, mijn zoon van 10 snapt het beter dan de mensen die de baan tegen houden.

Mijn zoon vraagt regelmatig aan mij ,waarom wel vliegtuigen mogen opstijgen en landen met al hun lawaai enstockarraces mogen niet.

Groetjes van de familie Verhees
Deurne

Laten we trots zijn op burgemeester Jos Waals en ondernemer Harry Maessen, dat ze zich zo inzetten voor de auto en motorsport, inplaats van een kortgeding aanspannen tegen deze personen, zolang er door de straten van Rotterdam formule 1 bolides mogen razen en vliegtuigen mogen landen op vliegbasis de Peel ,buurman van het betreffende circuit, moet die vergunning door de ogen van ieder wel denkent mens toch helemaal geen probleem zijn.

Groetjes van een trouwe supporter
Hans