Steun voor Wereldpaviljoen

in
Steun voor Wereldpaviljoen

Het Limburgs Parlement heeft in grote meerderheid tijdens de voorjaarsnota behandeling ingestemd om de Stichting Wereldpaviljoen een bedrag van ruim 4 ton te geven voor de inrichting van het educatieve deel van het belevingscentrum Mondiale Vorming.

Gedeputeerde Ger Driessen gaat in overleg met de stichting wereldpaviljoen over de uitvoering van de motie.

“We zijn erg blij dat zo’n grote meerderheid in provinciale staten ons initiatief steunt. We maken thans grote stappen op weg naar het GO-moment”, aldus voorzitter René Poels van de Stichting Wereldpaviljoen.

De stichting wil op VenloGreenpark het futuristische Wereldpaviljoen bouwen volgens het BetonBallon systeem. Het Wereldpaviljoen wordt bij gelegenheid van de Wereldtuinbouwtentoonstelling Floriade in 2012 in gebruik nemen.

Ook het basisonderwijs in Noord-Limburg en het Citaverde College zijn enthousiast en willen straks gebruik maken van de inleefateliers die er komen. Bovendien wordt het na de Floriade ook een recreatieve attractie.

Bron: 
Foto: Een art-impressium van het Wereldpaviljoen