- Voorpagina
- Nieuws
- Sport
- Radio
- Frequenties
- Luisteren via internet
- Programmering
- Programma's A-P
- Programma's R-Z
- Raadsvergadering
- Ratjetoe
- Retourtje Venray
- Rock 'n' Roll All Flavors
- 't Roojse Huus
- Rond de Tafel
- Schlager Jukebox
- Sta op met Freek
- Tempo Dulu
- The Classic Rock Experience
- Time Switch
- Total Dance
- Total Dance in the Mix
- Varia
- Vastelaovend Same
- Venradio
- Venray Vandaag
- Volksmusik mit Schwung
- Waar Zijn de Troubadours Gebleven?
- Wette nog?
- Wie Kent... Nico Niet?
- Presentatoren A-L
- Presentatoren M-Z
- 90.2 Idee!
- Playlist
- Feliciteer iemand!
- WebTV
- Over ons
- Adverteren
- Pers
- Contact
Verbeteren van veiligheid in trein en bus
Tijdens de vergadering van de Stuurgroep Veilig Openbaar Vervoer Limburg op dinsdag 2 februari 2010 is besloten op alle fronten tegelijk maatregelen in te zetten om de veiligheid in bus en trein te verbeteren.
Deze maatregelen bestaan uit, zowel uit het vergroten van toezicht door politie, stadswachten en OV-stewards, als het nemen van fysieke maatregelen in bussen en bushaltes.
Inmiddels zijn over het gehele vervoersgebied door Veolia 24 stewards ingezet. Deze worden in de loop van 2010 uitgebreid tot 29. Politie en gemeenten hebben inmiddels het toezicht op onveilige locaties verscherpt. Voor de Maaslijn is een veiligheidsarrangement in ontwikkeling en dit zal meegewogen worden in de aanpak van de sociale veiligheid in en om het openbaar vervoer in heel Limburg.







