- Voorpagina
- Nieuws
- Sport
- Radio
- Frequenties
- Luisteren via internet
- Programmering
- Programma's A-P
- Programma's R-Z
- Raadsvergadering
- Ratjetoe
- Retourtje Venray
- Rock 'n' Roll All Flavors
- 't Roojse Huus
- Rond de Tafel
- Schlager Jukebox
- Sta op met Freek
- Tempo Dulu
- The Classic Rock Experience
- Time Switch
- Total Dance
- Total Dance in the Mix
- Varia
- Vastelaovend Same
- Venradio
- Venray Vandaag
- Volksmusik mit Schwung
- Waar Zijn de Troubadours Gebleven?
- Wette nog?
- Wie Kent... Nico Niet?
- Presentatoren A-L
- Presentatoren M-Z
- 90.2 Idee!
- Playlist
- Feliciteer iemand!
- WebTV
- Over ons
- Adverteren
- Pers
- Contact
39 woningen in Heide
Het college van B en W heeft besloten dat er woningen mogen worden gebouwd in Heide. Dat heeft wethouder Teunissen gisteren tijdens de kermis in Heide bekend gemaakt. Het betreft woningbouw aan de Groeneweg fase 2. Hier zullen 39 woningen worden gebouwd. Volgens de wethouder zullen rond januari 2010 de eerste kavels worden uitgegeven.
Er zullen 8 seniorenwoningen, 8 starterswoningen, 8 twee-onder- een kap en vrijstaande woningen worden gebouwd. Martien Peters, voorzitter van dorpsraad Heide is blij met deze ontwikkeling. Er kan hier en daar nog wel geschoven worden maar de senioren- en de starterswoningen komen er zeker. Of de woningen gefaseerd of in een keer worden gebouwd is nog niet zeker. Dat zal aan de markt liggen.
Martien Peters gaf ook aan dat de woningen die gebouwd gaan worden niet allemaal bestemd zijn voor de inwoners van Heide. Natuurlijk is er vraag in Heide naar de senioren- en de starterswoningen maar dan krijgen ze de woningen nog niet opgevuld. Maar dat is ook niet erg. Als er mensen van buiten Heide komen krijgen ze weer een nieuwe aanwas in hun inwoneraantal. Als er dan weer jeugd bij komt dan is er ook weer een betere toekomst voor de school in Heide.






